Proje Açılış Toplantısı

İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Maltepe İlçesi Afetlere Gönüllü Örgütlenmeyle Hazırlanıyor Projesinin açılış toplantısı 2 Aralık Salı günü Maltepe Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezinde yapıldı. Koordinasyonu Maltepe Kaymakamlığı tarafından yürütülen projenin açılış toplantısında Maltepe Belediyesi, Maltepe Mahalle Afet Gönüllüleri Derneği (MAGDER) ve İstanbul İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) yetkillileri projeye ilgi gösteren halk ve yerelde faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları ile kokteylde bir araya geldi.

 

Maltepe Kaymakamlığından Proje Teknik Koordinatörü Yasemin DÜZAĞAÇ ve Avrupa Birliği ile İlişkiler ve Proje Koordinatörü Köksal BANOĞLU'nun sunumlarının ardından Maltepe MAGDER Başkanı Ayşem MÖRÖY ve MAltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Ekber ASKER açılış konuşmaları yaptı. Açılış konuşmalarının ardından İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Öğretim Üyesi Dr. Oğuz GÜNDOĞDU yaptığı sunuma katılımcılar tarafından yoğun ilgi gösterildi.
 

Dr. Oğuz GÜNDOĞDU

İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Öğretim Üyesi Dr. Oğuz GÜNDOĞDU
 

Sunumuyla Proje Teknik Koordinatörü Yasemin DÜZAĞAÇ 
 

Açılış konuşmasıyla Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Ekber ASKER
 

Açılış konuşmasıyla Maltepe Mahalle Afet Gönüllüleri Başkanı Ayşem MÖRÖY

Dr. Oğuz GÜNDOĞDU toplantı sonrası yapılan kokteylde yurttaşlarla birarada

PROJE AÇILIŞ TOPLANTISI

Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız

 

  • Bu internet sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen "Maltepe İlçesi Afetlere Gönüllü Örgütlenmeyle Hazırlanıyor Projesi" kapsamında hazırlanmıştır.
     
  • İçerik ile ilgili sorumluluk Maltepe Kaymakamlığı, Maltepe Belediyesi, Maltepe MAGDER ve AFAD'a ait olup İstanbul Kalkınma Ajansı ve/veya TC Kalkınma Bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamaktadır.