SPOR DERNEK VE KULÜPLERİYLE TOPLANTI

İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Maltepe Kaymakamlığı koordinatörlüğünde yürütülen projemizin Maltepe'de sürdürebilirliğini sağlamak amacıyla Maltepe'de faaliyet gösteren spor dernek ve kulüplerine toplantı için çağrı yapıldı. 19/12/2014 Cuma günü MAltepe Kaymakamlığında gerçekleştirilen toplantıya Maltepe Kaymakamlığı Projeler Koordinatörü Yusuf ANDİÇ, AB ve Dış İlişkiler Koordinatörü Köksal BANOĞLU, Proje Eğitim Koordinatörü Murat KARAKUŞ'un katılımının yanı sıra çağrıya cevap veren Metin Yaşar Spor Kulübünden Eda YAŞAR, Esenkent Spor Kulübünden Saim ATALAY, İstanbul Şahin Spor Kulübünden Piyami ŞAHİN, Özel Maltepe Spor Kulübünden Cem UYMAK, İstanbul Günaçtı Bilek Güreşi Spor Kulübü Derneğinden Salih GÜNAÇTI, Akdeniz Aikido Spor Kulübünden Sezer ERGÜN, Tek Yıldız Gençlik ve Spor Kulübünden Burç BAKAN ve İstanbul Harbiş Spor Kulübünden Kulüp Başkanı Soycan ERDOĞDU katıldı.

 

Gerçekleştirilen toplantı sonrası spor dernek ve kulüpleri yetkilileri projeyi tüm samimiyetleriyle destekleyeceklerini belirttiler.

 


 

  • Bu internet sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen "Maltepe İlçesi Afetlere Gönüllü Örgütlenmeyle Hazırlanıyor Projesi" kapsamında hazırlanmıştır.
     
  • İçerik ile ilgili sorumluluk Maltepe Kaymakamlığı, Maltepe Belediyesi, Maltepe MAGDER ve AFAD'a ait olup İstanbul Kalkınma Ajansı ve/veya TC Kalkınma Bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamaktadır.